افزودنی بتن

روان کننده و فوق روان کننده بتن، ضد یخ بتن، چسب و ترمیم کننده بتن

تاثیر رنگ بر نمای ساختمان

شنبه 30 بهمن 1395 ساعت 04:34 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

 در مطالب گذشته پیرامون رنگ نمای ساختمان مطالب مختصر در اختیارتان گذاشتیم در ادامه می خواهیم به بست این موضوع پرداخته و اطلاعات تکمیلی دیگر را برای شناخت بهتر شما به اشتراک گذاشته و این مطلب در مورد پراکسی و نمای داخلی ساختمان ها  و استفاده این مواد در طراحی سازه ها و ساختمان ها می باشد. موادی که قباعث ایجاد تفاوت در ساختمان شده و به بهبئد کیفی آن کمک شایانی می کند.

نمای ساختمان


ادامه مطلب

تکنولوژی رنگ نما

جمعه 22 بهمن 1395 ساعت 04:07 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )


امروزه با گسترش علم و تکنولوژی صنعت ساختمان نیز دچار مشخصه های زیادی شده است، از جمله این تغییرات فراهم شدن امکان استفاده از پوشش های جدیدی برای نقاشی نما بیرونی ساختمان تحت عنوان رنگ نما شده است.قابل توجه است که استفاده از مواد اولیه جدید و روندهای اجرای رنگ نما یکی از خدمات تخصصی شرکت های فغال در زمینه ساختمان می باشد. اجرای رنگ نما ساختمان نیازمند دانش و تجربه کافی در این زمینه بوده وخوشحالیم که با افتخار اعلام داریم شرکت پدیده نگر در این زمینه آماده ارایه خدمات از مشاوره تا اجرا می باشد.
 رنگ نما
نمونه کارهای انجام شده شرکت های زیادی در زمینه رنگ نما خود گواهی بر سطح ارایه خدمات و میزان توانمندهای این شرکت می باشد. رنگ نما مخصوص کاربرد خوبی نمای خارجی ساختمان باچسبندگی عالی به سطوح بتونی ومقاومت دربرابرهوا و رطوبت و اشعه خورشیدی بنفش پوشش مناسب برای رنگ آمیزی سطوح بتونی ونمای ساختمان میباشد.

ادامه مطلب

عایق رطوبتی سقف

دوشنبه 18 بهمن 1395 ساعت 10:48 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

در بسیاری از شهر هایی که اب و هوای بارانی دارند استفاده از عایق روطوبتی سقف امریست بسیار ضروری از این رو مردم شمال کشور ایران از این عایق ها استفاده کرده که باعث رضایت مندی انها شده است. در رابطه با این موضوع ما توضیحاتی را آمده کردیم که به شما کمک شایانی می کند.عایق بام شیشه سلولی از سال 1943 برای اولین بار در سیستم‌های بام تجارتی مورد استفاده قرار گرفت. بعضی از این خواص عبارتند از: ک این فرآورده‌ها غیرقابل نفوذ، ک زمان‌مند نمی‌شوند، ک از نظر ابعادی پایدارند، ک غیرقابل اشتعال هستند، ک مستحکم‌‌اند و در برابر مواد شیمیایی مقاوم‌اند.
عایق رطوبتی سقف
جالب است این مورد را بدانید که شیشه سلولی غیرقابل نفوذ است یعنی رطوبت را به سادگی جذب نمی‌کند. بنابراین عایقی است که حفظ ماثر عایقکاری آن بهتر از سایر انواع عایق است. ضریب منبسط حرارتی شیشه سلولی مشابه فولاد و بتن است.

ادامه مطلب

عایق حرارتی برودتی

پنجشنبه 14 بهمن 1395 ساعت 05:31 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

اگر شما هم از سرد شدن مکان مورد نظر خود در فصل زمستان و گرم شدن ان در تابستان رنج می برید و یا در کمد های دیواری خود آثار نم .و کپک میبینید می وتنید از عایق استفاده کنید. ای عیق با طراحی مدرنی که دارند بسیازر مورد توجه معماران قرار گرفته است. از عایق بودن فاصله هوایی یا خلا می توان در سطوح ساختمانی مانند دیوارها و سقفها و شیشه پنجره های برای عایق گرمایی استفاده کردعایق بسیار خوبی از طریق ذرات جسم است که گرما را در نتیجه مجاورت به دست عبور می دهند.در حالیکه در محیط خلا مولکولی وجود ندارد که گرما را انتقال دهد.
عایق حرارتی
البته باید به این توجه داشت که در فضای هوایی نیز چنانچه از عمل جابجایی جلوگیری شود وبه عبارت دیگر هوا ساکن باشد مولکولهای هوا در نتیجه جابجایی گرما یا سرما را انتقال نمی دهند.

ادامه مطلب

اثرات بهتر روانی در عایق کاری حرارتی

یکشنبه 10 بهمن 1395 ساعت 05:51 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

از دیرباز تا به امروز که انسانهای اولیه به روش های مختلفی خود ار گرم نگه می داشتند تا به امروز  گرما از اهمیت زیادی به خصوص در فصل زمستان برخوردار می باشد. همراه با پیشرفت تكنولوژی در زمینه های مختلف صنعتی سیستم های عایق بندی حرارتی نیز پیشرفت فراوان داشته است كه با نگاهی به گذشته می توان  این موضوع را بررسی كرد در قدیم الایام از روش سنتی كاه گل برای عایق نمودن سقف ها استفاده می شد سپس روش قیر گونی و اسفالت و نهایتا عایق های حرارتی و پیش ساخته امروز جایگزین روش های كهنه و قدیمی به دلیل بهتر و کاربردی بودن شده است.

اثرات بهتر روانی با عایق کاری حرارتی
لازم به ذکر می باشد به طور شایانی اثر بخشی یك فرآورده‌ عایق‌كاری حرارتی به نوع مصالح و در نتیجه ضریب هدایت حرارتی، چگالی و ضخامت آن بستگی دارد. به عقیده کارشناسان صنعتی و دست اندرکاران ساختمان سازی، هزینه عایق کاری ساختمان ها 8/1 درصد هزینه کل ساختمان است، اما مزایای استفاده از عایق کاری مانند کاهش مصرف سوخت وجلوگیری از حدر رفت انرژی گرما و سرمای داخل ساختمان و همچنین اثرات جلوگیری از ورود آلودگی هوا و آلودگی صوتی به داخل محیط زندگی و کار بسیار بالاتر از سرمایه گذاری اولیه برای عایق کاری است.

ادامه مطلب

عایق حرارتی و کاربردهایش

شنبه 9 بهمن 1395 ساعت 09:13 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

شاید این نکته برای شما نیز حائز اهمیت باشد که از عوامل حدر رفتن انرژی پوشش داخلی خانه ها یا مکانهای مورد نظر شما است. ما می خواهیم یک از پوشش های (عایق حرارتی)خوب را که قبلا هم برای شما معرفی کردیم بیشتر راجع به آن توضیح دهیم.علیرغم نوسان‌های فصلی و روزانه دمای هوا، شرایط حرارتی فضاهای داخلی ساختمان باید در تمام فصول سال در حد آسایش نگاه داشته شود.در غیر این صورت شرایط حرارتی نامطلوبی در این فضاها حاكم می‌شود كه باعث ناراحتی ساكنان ساختمان شده و اثر این تغییرات بر سلامتی انسان بسیار زیان‌بار خواهد بود به طوری كه كارآیی فكری و جسمی افراد را به مخاطره خواهد افكند.
عایق حرارتی و کاربردهایش

ادامه مطلب

عایق های حرارتی انقلابی در حفظ انرژی

جمعه 8 بهمن 1395 ساعت 10:58 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )
امروزه با کمبود منابع انرژی زا مواجه شده ایم. این مورد خاص که از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار است مردم و دولت ها را به فکر وا داشته که چگونه این مسئله را حل کنند. از این رو با وجود علم مدرن قسمتی از مشکل عظیم و همه گانی حل شد. عایق های حرارتی از بهترین راهکارهای موجود در این مورد بوده و هست. به صورت کلی مواد عایق حرارتی به موادی گفته می شود که انتقال حرارت را ازمحلی به محلی دیگر به تاخیر انداخته و یا متوقف سازند. بنابراین مواد عایق حرارتی باعث کاهش تلفات انرژی می شوند. کاربرد عایق حرارتی در پوسته ساختمان شامل دیوارهای خارجی، سقف و کف ها، مصرف سوخت خانه ها را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد.

عایق های حرارتی انقلابی در حفظ انرژی


ادامه مطلب

آشنایی با رنگ نما

پنجشنبه 7 بهمن 1395 ساعت 09:14 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )
امروزه در نقاط مختلف جهان حرف از تنوع و زیبایی می باشد. این زیبایی ها می تواند به اشخاصی که در جامعه زندگی می کنند تا خانه هایی که در آن هستند بر می گردد. عواملی که می تواند در زیبایی و تنوع یک خانه اثر گذار باشد به داخل و خارج خانه مرتبط است و حالا ما امروز می خواهیم کمی بیشتر راجع به نمای بیرونی ساختمان صحبت کنیم. استفاده از رنگ نماها در نمای بیرونی ساختمان بسیار تاثیر گذار بوده و می تواند ساختمان شما را با دیگر ساختمان ها متفاوت کند.طرح های تاریخی ، که مثل زمینه فرهنگی اجتماعی جامعه و ساختارهای سنتی و طبیعی مربوط به ساختمانها ، به علاوه برای خانه های همگانی، و داشتن خانه های چندطبقه ، پارامترهای دیگری از قبیل ، ناحیه مربوط به طرح ، تعداد و مکان ساختمانها ،ساختمانهای گروهی ، توزیع ساختمانها در گروه ها بر انتخاب ترکیب رنگ اصلی تاثیر می گذارد.

اشنایی با رنگ نما

ادامه مطلب

اپوکسی را بشناسید

چهارشنبه 6 بهمن 1395 ساعت 10:32 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

اگر شما هم می خواهید خانه یا پارکینگ شکیلی داشته باشید از کفپوش های اپوکسی استفاده کنید. ایین نوع کف پوش ها از خواص خوبی بر خوردار هستند و اجرای آنها بسیار به صرفه میباشد. از جمله موارد خوب این کف پوش ها می توان عمر بالای این محصول بر شمارد.مواد اپوکسی بسیار محکم بوده و از موارد استفاده آنها اتاق های فرمان نیروگاه ها ، پارکینگ ها و حتی در کارخانجات صنایع سبک ضخامت های کم تا صنایع سنگین ضخامت های زیاد از آنها استفاده می شود . کفپوش اپوکسی ورنی قابل مصرف بر روی کف سالن ها و مخازن صنایع صنعتی و کارخانجات دارویی و … ، کاملا شفاف و ترنسپارنت ، دارای مقاومت اسیدی و قلیایی بالا ، عدم تغییر در مواد شیمیایی ، دارای مقاومت سایشی و فشاری بسیار خوب.

اپوکسی را بشناسیدادامه مطلب
مرتبط با: اپوکسی ,

 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو