تبلیغات
افزودنی بتن - کاربرد گروت در سازه های ساختمانی

افزودنی بتن

روان کننده و فوق روان کننده بتن، ضد یخ بتن، چسب و ترمیم کننده بتن

کاربرد گروت در سازه های ساختمانی

شنبه 31 تیر 1396 ساعت 03:10 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )
برای اینکه سازه ای داشته بشیم که از نظر استحکام و مقاومت در برابر شرایط نامناسب و رطوبت مقاومت لازم را داشته باشد باید حتما از مصالحی و مواردی استفاده نماییم که میزان استحکام سازه ی ما رو بالا ببرد و بتوانیم تا چندین سال از آن بنای سازه ای استفاده نماییم و بنای ساختمانی با کیفیت داشته باشیم برای همین منظور از گروت استفاده می نماییم که در ادامه در مورد کاربرد گروت در سازه های ساختمانی بیشتر خواهیم گفت.
کاربرد گروت سازه های ساختمانی

مهمترین مزایای گروت این است که مکانی که در آن گروت ریخته می شود را کاملا پر می کند. گروت ها به راه ای مدل سازی شده اند که توانمندی جذب نیروهای مطلع و حیله آن به بخش زیر کار داشته باشد. حیث مثال در طی نصب انواع سامان افزار نیروهای وارده از آنها توسط گروت به فنداسیون بتنی منتقل می شود. گروت ها علت مقاوت های قابل قبول و مطمـئن و همچنین اتحاد پایدار بین گروت و فاكتور ساختار واحد ساختار ای که استقرار است بر روی آن گروت جایگیری گیرد از یک طرف و سطح زیر کار از طرف اخری می گردند.
گروت باید سختی گمگشته و سیال باشد و در وضع جنبه معمولی جاری شود. گروت نباید متاهل جداشدگی آب و سنگدانه از هم شود و ته نشین نشود. گروت نباید متاهل جمع شدگی متناسب ملاحظه ای شود. گروت باید توان حراست آب شفته بتنی و سیمان را داشته باشد. گروت باید در حداقل هنگام باد به پایداری مطلوبی دست یابد. كلكسیون موارد ذکر شده غنی مجانست مخلوط، برج چسباننده و صلاحدید سنگی و درآمد باج افزودنی باشد. اگر مخلوط گروت در کارگاه ساختمانی ساخته شود و از مصلحت ها سنگی چیز استفاده شود، دانه محبوس برده ارزان در گروت وجب نخواهد آمد و پذرفتاری الزامی نیز امکان پذیر نخواهد بود. برای شبر زاییدن حكایت كردن گروت درصد بهین :صفت بهترین درآمد باج چسباننده و افزودنی و مصلحت ها سنگی در این طور شرایطی از نظر تکنیکی فرضاً غیر ممکن خواهد بود و از نظر اقتصادی نیز کاملاً غیر اقتصادی است. به همین حجت است که از گروت آمیخته نیكو حسرت آلی درخصوص گروت ریزی و گروت کاری مصرف می شود. این نوع گروت های ناسره و سره آماده تحت جمعیت کنترل شده و فرموله شده و از پیش ناسره و سره شده در کارخانه ودیعه درستكاری بازداشت می شوند. 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :