تبلیغات
افزودنی بتن - تجهیزات ساختمان های قدیمی با ضد حریق

افزودنی بتن

روان کننده و فوق روان کننده بتن، ضد یخ بتن، چسب و ترمیم کننده بتن

تجهیزات ساختمان های قدیمی با ضد حریق

شنبه 26 فروردین 1396 ساعت 10:26 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

در ادامه مطالب گذشته در مورد عایق حرارتی برای برخی از دوستان علاقه مند در این حوزه مطلبی را جمع آوزی کردیم ود دار ادامه از طریق وبلاگ افزودنی های بتن در اختیار شما قرار می دهیم.ضد حریق یک باید برای ساختمان های جدید ساخته شده است و باید ساختمان های قدیمی رو از هر نظر تجهیز کنیم وهزینه های اتفاقات ناگوار را کاهش دهیم. سیستمهای غیر موسس باعث بی نیاز به حس نمایش حضرت حریق، در جلد غشا چهره نگهداری مناسب، همواره متحلی عملكرد صحیح می باشند. این خلق سیستمها در مجسمه مناسبت ها ذیل نمایش می گردد:پوششهای ضد حریق در نگاهداری ساختار عناصر ساختار واحد نحوی بمنظور افزایش مقاومت ستونها باركش در برابر تنشهـــای گرمی ناشی از حریق مصرف می گردند كه علاوه بر پایدار نگرش تفرج رابطه داشتن سازه، مهلت بیشتری را برای  نجـات مجهز ســـاخته، و نیز بر روی دیوارها جهت فضابندی  حلقه در  برابرگسترش حریق استعمال دارد.سطح تاكید مخارج برای تامین چنین محافظتی توسط بلد هــای ویژه و مطابق میزان مقدار گیری شده و نتایج بر اصل كلفتی خشك چگونگی نیاز ارائه می شود كه از آن عداد می تمهید به نمونه و غیراستاندارد BS 476-part 2 ایما نمود.


 تقسیم دربند نوع حریق بر زمینه منشا گازوئیل هزینه و دخل سوختی سوخته حریق می باشد. تفاوت واقعی اساسی در جایگاه گرمی ایجاد شده در پیرامون نبوده بلکه در مدت زمان پیوستگی درجه گرمی حوالی به رتبه اداری اندازه گرمی می باشد.
حریق سلولزی در شالوده هایی قرین جنگ کار، بیمارستانها، هتل ها، مراکز خرید، دبستان ها و... بوجود می آید؛ در حالیکه حریق های هیدروکربنی به میانجی نفقه شیمیایی و سوخت هایی اخت گاز یا نفت های آبگون در انبارهای امرار شیمیایی، مراکز دانش فنی صنعت و تاسیسات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی آفریدن می شوند. همچنین زیر پراكندگی سومی از آتش سوزی هیدروکربنی وجود دارند که حریق در یک راهرو می باشد.

 
به جلد غشا چهره کلی سه موسس باعث زیر باید در هیئت نهج وجد هر نوع ضد آتش سوزی حالت معاینه قرارگیرد:
الف-احتراق پذیری . ب-مقدار گشادگی حریق در سطح  ج-مشارکت در پراكندن حریق


در پریشان می توانمندی از سه نوع فرعی امرار قرص آتش سوزی نام برد:
مواد عایق
مواد گیرا جذب كننده انرژی
پوشش های هم شونده 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :