تبلیغات
افزودنی بتن - سرعت اجرای نصب کفپوش های اپوکسی و هزینه به صرفه نصب آن

افزودنی بتن

روان کننده و فوق روان کننده بتن، ضد یخ بتن، چسب و ترمیم کننده بتن

سرعت اجرای نصب کفپوش های اپوکسی و هزینه به صرفه نصب آن

جمعه 18 فروردین 1396 ساعت 10:24 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

در ادامه مطالب گذشته در مورد کفپو ش های اپوکسی و کفپوش های پلی یورتان نکات کلیدی دیگر را که در مورد این دو محصول وجود دارد برای شما ذکر می کنیم. یکی از این ویژگی ها سرعت انجام پروژه و نصب این کفپوش ها بوده و طی مدت کوتاهی با هزینه بسیار کمی می توان آن را به انجام رساند و به سرعت قابل استفاده است.در ادامه با افزودنی بتن  همراه باشید تا مطالبی در این مورد دراختیار شما قرار دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص توصیه می کنیم سری هم به وب سایت عکاظ خاورمیانه زده و از اطلاعات آنها در مورد کفپوش اپوکسی و پلی یورتان نیز بهره مند شوید.یکی از بهترین ترکیبات اپوکسی نوع ۱۰۰ درصد جامد است و برای پوشش دهی یک سطح ضخیم، بسیار سخت و مقاوم در برابر ضربه به کار گرفته می شوند. این درجه از ضخامت برای پر کردن ترک های بسیار کوچک تار مویی کفپوش بسیار مناسب هستند. اگرچه برخی از فرمولاسیون اپوکسی دارای آنتی یو وی هستند، اما سرانجام با گذشت زمان زرد می شوند. در هنگام انتخاب کفپوش باید این مورد باید در نظر گرفته شود.


نکته دیگر که از هر حیث مهم می باشد در اجرای کفپوش پلی یورتان ، سطوح فرسایش یافته و سست بتنی را تخریب نموده و سپس محل مورد نظر را از هر گونه آلودگی شیمیایی و محیطی، رطوبت و خاک پاکسازی می نمایند. پس از آن عمل اسکراچ یعنی خراش دادن سطح مورد نظر جهت ایجاد زبری را انجام می دهند و در نهایت اجرای روکش پلی یورتان صورت می گیرد.


در آخر باید گفت شما بهترین عملکرد کفپوش را زمانی خواهید دید که کفپوش پلی یورتان و اپوکسی را همزمان با هم استفاده کنید. همانطور که گفته شد استفاده از این کفپوش ها برای افزایش ضخامت پوشش کفپوش خود گزینه مناسب تری است به شرطی که از پلی یورتان به عنوان پوشش تمیز و یکدست برای محافظت از اپوکسی پاشیده شود. پوشش پلی یورتان از اپوکسی در برابر زرد شدن در اثر تابش امواج ماورا بنفش محافظت می کند و سطح مقاومی در برابر سایش و خراش را ایجاد می کند که از هر نظر مناسب بوده است. 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :