تبلیغات
افزودنی بتن - کفپوش اپوکسی تکمیل کننده اکسسوری خانه ما

افزودنی بتن

روان کننده و فوق روان کننده بتن، ضد یخ بتن، چسب و ترمیم کننده بتن

کفپوش اپوکسی تکمیل کننده اکسسوری خانه ما

سه شنبه 24 اسفند 1395 ساعت 09:07 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

در نظر داشته باشید برای این که اکسسوری خانه و مکان مورد نظر خود را کامل کنید می توانید حتی از سطح آن مکان شروع کنید و زیبایی دیگری نیز به خانه خود ببخشید. در این بخش ما سعی داریم نکات خوبی را در مورد کفپوش اپوکسی  را در اختیار شما گذاشته تا به وسیله آن بتوانید اکسسوری کاملی را داشته باشید. اگر به فیلم های هالیوودی دقت کرده باشید متوجه این مسئله می شوید که ایمنی در ساختمان چقدر برای مردم آنها مهم است، تمام پارکینگ ها و استخرها و سالن های ورزشی از کفپوش اپوکسی پوشیده شده اند و تمام پشت بام ها و سقف ها از عایق رطوبتی بام برخوردار هستند. علاوه بر این همیشه در گوشه و کنار خیابان و ساختمان یک سیستم ضد حریق تعبیه شده است و همیشه در هتل ها از کفپوش پلی یورتان استفاده می شود. اگر بخواهیم سازه ها را با سازه های کشور خودمان مقایسه کنیم متاسفانه به نتایج جالبی نخواهیم رسید.

کفپوش اپوکسی
کفپوش اپوکسی

اما بهتر است پیش از این که با مقایسه دلسردتان کنیم ابتدا به شرح و توضیح این ها بپردازیم، اولین چیزی که می خواهیم برای شما توضیح دهیم کفپوش اپوکسی است.


کفپوش اپوکسی چیست؟

کفپوش اپوکسی به نوعی از کفپوش گفته می شود که در مقایسه با دیگر کفپوش ها از ویژگی های برتری برخوردار است. کفپوش اپوکسی از ترکیبات و فرمولی مانند بتن ساخته می شود و زیر مجموعه ی سازه های بتنی محسوب می شود. استفاده از کفپوش اپوکسی در دهه اخیر در کشورهای توسعه یافته از جمله آمریکا، کانادا ژاپن، فرانسه و آلمان بسیار مرسوم بوده و در چند سال اخیر کشور چین نیز در صنعت تولید کفپوش اپوکسی فعال بوده است.

کفپوش اپوکسی
کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی انواع مختلفی دارد یکی از بهترین آنها که از ویژگی هایی چون ضدحریق بودن برخوردار است کفپوش پلی یورتان است این کفپوش با داشتن ترکیبات اضافی و روغن ضد حریق در برابر آتش سوزی مقاوم بوده و معمولا در پارکینگ ها، فرودگاه ها و اماکن نظامی و … مورد استفاده قرار می گیرد، کفپوش پلی یورتان یکی از پرفروشترین صنایع در صنعت بتن سازی محسوب می شود. بدون شک باید اعتراف کرد کفپوش اپوکسی، نوید ظهور علم و تکنولوژی در صنعت روز ساختمان است.

پیشگیری از خطرات ناشی از رطوبت در ساختمان

بام ها یکی از آسیب پذیر ترین بخش های ساختمان محسوب می شوند، و در برابر خطراتی چون رطوبت و ریزش بسیار حساس هستند، راه های بسیار زیادی برای مقابله با این خطرات ارائه شده است، مثلا یکی از قدیمی ترین راه ها برای پیشگیری از از رطوبت بام ساخت سقف شیربانی است که البته این روش در هر جایی امکان پذیر نیست و همیشه هم جواب نمی دهد، اما یکی دیگر از مرسوم ترین های عایق رطوبتی بام استفاده از ترکیب قیر داغ و گونی است که به “قیرگونی” شهرت دارد. این روش قدیمی نیز دیگر منسوخ شده و اکنون از عایق رطوبتی بام استفاده می شود که معادل آن “ایزوگام” است. عایق رطوبتی بام علاوه بر مقاومت در برابر رطوبت در برابر آتش سوزی مقاوم بوده و ضد حریق می باشد.

عایق رطوبتی بام
عایق رطوبتی بام

عکاظ خاورمیانه از جمله شرکت های مطرح در حوزه خدمات پیمانکاری و همچنین صنعت پوشش های ساختمانی و صنعتی است که همواره تلاش کرده بهترین کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان، عایق های رطوبتی، ضد حریق و دیگر موارد را با بهره گیری از جدیدترین علم روز تولید کرده و اجرا نماید.

اهمیت نمای ساختمان

در هر ساختمانی نمای بیرونی آن نشانگر هویت اصلی این ساختمان است، نمای ساختمان می تواند به شکل فلزی، سنگی، شیشه ای و… باشد به ساختار کلی این سازه و رنگ آن رنگ نما گفته می شود. رنگ نما در واقع خمیر مایه ی اصلی نمای ساختمان است و در زیبایی آن نقش بسزایی دارد. اگر دقت در ساختمان سازی دستی داشته باشید در جریان این مسئله هستید که هزینه ی زیادی صرف نمای ساختمان می شود.

نمای ساختمان
نمای ساختمان


منبع: http://www.afranews.ir 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :