تبلیغات
افزودنی بتن - جلب نظر مخاطب و مشتریان با استفاده از رنگ

افزودنی بتن

روان کننده و فوق روان کننده بتن، ضد یخ بتن، چسب و ترمیم کننده بتن

جلب نظر مخاطب و مشتریان با استفاده از رنگ

یکشنبه 8 اسفند 1395 ساعت 04:43 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

با توجه به  سازه ها و نمای ساختمان رنگ ها و معمار ی آن انتخاب می شود. این اتخاب مهمترین وظیفه معمار است که از طرفی با برای فروش و انتخاب مشتری و از طرفی برای حفظ ساختمان از عوامل فرسایشی محیط انتخاب می شود.این کار باید به دقت صورت گیرد زیرا جلوه های و تاثیرات مثبتی  برای  چهره شهر دارد و از آشوب بصری جلوگیری می کند.
همانطور که بارها گفته شد نقاشی ساختمان انواع رنگهای روز اماده ارایه خدمات رنگ امیزی برای تالارهای پذیرایی و عروس و هتل آپارتمانها …رنگ محل کارتان را در ارتباط با چیزهایی که لذت می برید انتخاب کنید. برای مثال اگر شما فضای سبز طبیعت را دوست دارید می توانید هاله ای از رنگ سبز را در محل کارتان به کار ببرید که الهام بخش ایجاد خلاقیت در شماست.انخاب رنگ روشن برای سقف .

رنگ ساختمان


تاثیر رنگ نقاشی تیره اتاق کارتان را کوچک خواهد کرد و خلاقیت را از بین می برد. در مقابل رنگهای روشن به شما احساس آزادی ساختمان می دهد که به خلاقیت می انجامد.در انتخاب رنگها از سایه رنگها استفاده کنید . رنگهای انتخابی خود را در فام های مختلف آن رنگ مقایسه کنید. از رنگهای طبیعی استفاده کنید . رنگهای که در طبیعت یافت مشوند و به اصطلاح مصنوعی نیستند- رنگهای طبیعی. دکوراسیون و فضای داخلی بازسازی ساختمان  تالارهای عروسی نقش مهمی در جذب مشتری و برگزاری هر چه بیشتر عروسی در یک تالار در مقایسه با تالارهای دیگر را دارد .

رنگ ساختمان

 معمولا تالارهای عروسی فضای بزرگی دارند و در چیدمان و دکوراسیون آن از رنگهای شاد و جذاب و جیغ برای یک شب رویایی و همچنین جلب توجه رنگ مشتریان ورودی استفاده می کنند.بر همین اساس رنگ آمیزی و نقاشی تالار عروسی برای مسئولان آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . تالار ها از لحاظ رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان به ۴ بخش عمده تقسیم بندی می شوند :
1-    دیوارها
2-     سقف ها
3-     ستونها
4-     ابزارهای سقف ها .

رنگ ساختمان
معمولا  تالارهای عروسی با سلیقه مسولان آن رنگ آمیزی می شود .البته  با توجه به فضاسازی با نور های رنگ مختلف در شب مراسم شاید  رنگ امیزی دیوارها و سقفها زیاد به چشم نیاید . اما مهمترین نقش آن رنگ نما در جذب عروس دامادهای تازه عقد کرده که دنبال سالن رنگ نما شیک و تر و تمیز هستند مهم می باشد. شرح محصولات : بر اساس امولسیون آکریلیک ؛ دافع آب ؛ الاستیسیته؛ قابل شستشو و پوشش بافتی بیرونی با ماندگاری بالا مناسب بر روی سطوح معدنی بیرونی از جمله بتن، ملات، پانل سیمان، و نیز در سطوح داخلی برای اهداف تزئینی به کار می رود. با نفوذپذیر بالا در مقابل بخار آب ؛ به ساختمان اجازه تبادل هوا می دهد .


 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :