تبلیغات
افزودنی بتن - تکنولوژی رنگ نما

افزودنی بتن

روان کننده و فوق روان کننده بتن، ضد یخ بتن، چسب و ترمیم کننده بتن

تکنولوژی رنگ نما

جمعه 22 بهمن 1395 ساعت 04:07 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )


امروزه با گسترش علم و تکنولوژی صنعت ساختمان نیز دچار مشخصه های زیادی شده است، از جمله این تغییرات فراهم شدن امکان استفاده از پوشش های جدیدی برای نقاشی نما بیرونی ساختمان تحت عنوان رنگ نما شده است.قابل توجه است که استفاده از مواد اولیه جدید و روندهای اجرای رنگ نما یکی از خدمات تخصصی شرکت های فغال در زمینه ساختمان می باشد. اجرای رنگ نما ساختمان نیازمند دانش و تجربه کافی در این زمینه بوده وخوشحالیم که با افتخار اعلام داریم شرکت پدیده نگر در این زمینه آماده ارایه خدمات از مشاوره تا اجرا می باشد.
 رنگ نما
نمونه کارهای انجام شده شرکت های زیادی در زمینه رنگ نما خود گواهی بر سطح ارایه خدمات و میزان توانمندهای این شرکت می باشد. رنگ نما مخصوص کاربرد خوبی نمای خارجی ساختمان باچسبندگی عالی به سطوح بتونی ومقاومت دربرابرهوا و رطوبت و اشعه خورشیدی بنفش پوشش مناسب برای رنگ آمیزی سطوح بتونی ونمای ساختمان میباشد.

باید به این موضع نیز اشاره کرد که امتیازات مختلف رنگ نما کاربرداین پوشش را از مناطق گرم وخشک تا مناطق سردمعتدل ومرطوب بویژه در شهرهای بزرگ ومناطق تراکم پذیر صنعتی بامیزان آلودگی بالا توسعه داده شده این گوشش برای رنگ آمیزی تزئینی وحفاظت از سطوح بتونی ،چوبی وسایر مصالح به ویژه در نمای ساختمان بکاربرده می شود.
 رنگ نما
شرکت خدماتی آدا رنگ نما از آنجایی که برای هر بیننده ای زیبایی و کیفیت مطلوب ظاهر نمای یک ساختمان در درجه اول خودنمایی می کند، متفاوت است جهت نازل آمدن به این خصوصیات ظاهری که از مهم تر خاصی بر خور دار است، از ابزار ها مناسب جهت براورده شدن این نیاز مهم استفاده کرد. یکی از ابزار های به کار گیری رنگ های نمای ساختمان است که با بهره بردن از این رنگ ها علاوه بر داشتن زیبایی در خور توجه به دیگر خصوصیات منطبق بر شرایط استقرار آن ساختمان دست یافت.


 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :