تبلیغات
افزودنی بتن - عایق رطوبتی سقف

افزودنی بتن

روان کننده و فوق روان کننده بتن، ضد یخ بتن، چسب و ترمیم کننده بتن

عایق رطوبتی سقف

دوشنبه 18 بهمن 1395 ساعت 10:48 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

در بسیاری از شهر هایی که اب و هوای بارانی دارند استفاده از عایق روطوبتی سقف امریست بسیار ضروری از این رو مردم شمال کشور ایران از این عایق ها استفاده کرده که باعث رضایت مندی انها شده است. در رابطه با این موضوع ما توضیحاتی را آمده کردیم که به شما کمک شایانی می کند.عایق بام شیشه سلولی از سال 1943 برای اولین بار در سیستم‌های بام تجارتی مورد استفاده قرار گرفت. بعضی از این خواص عبارتند از: ک این فرآورده‌ها غیرقابل نفوذ، ک زمان‌مند نمی‌شوند، ک از نظر ابعادی پایدارند، ک غیرقابل اشتعال هستند، ک مستحکم‌‌اند و در برابر مواد شیمیایی مقاوم‌اند.
عایق رطوبتی سقف
جالب است این مورد را بدانید که شیشه سلولی غیرقابل نفوذ است یعنی رطوبت را به سادگی جذب نمی‌کند. بنابراین عایقی است که حفظ ماثر عایقکاری آن بهتر از سایر انواع عایق است. ضریب منبسط حرارتی شیشه سلولی مشابه فولاد و بتن است.

این مضرب به قدری کوچک است که در 38 درجه c در یک متر تنها حدود 4/0 mm منقبض می‌شود. این انبساط کم یک کف پایدار برای سیستم پوشش بام ایجاد می‌کند. از آنجا که عایق شیشه سلولی غیرآلی است و به طور کلی از شیشه تشکیل می‌شود، عایقی غیرقابل آتش است و کم‌ترین نرخ گسترش شعله را دارد. مقاومت فشاری این عایق نسبت به سایر عایق‌ها زیاد و در حدود 7 کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع است.
عایق رطوبتی سقف
به این موضع هم باید اشاره کرد که برای عایقکاری در مکانی که بام باید بارهای متمرکز ناشی از عملیات ساختمانی و دستگاه‌ها و هم‌چنین بار رفت و آمد را تحمل کند، مطلوب است. شیشه سلولی با داشتن این خواص دلخواه، معایبی نیز دارد. رویه‌های کاغذ کرافت روی تخته‌ها به رطوبت حساس است و بنابراین باید از رویارویی محافظت شود تا از جذب رطوبت و تخریب آن جلوگیری به عمل آید. به دلیل مقاومت فشاری زیاد، عایق ممکن است با ناهمواری‌های سطح کف بام مطابقت نیابد. این به خصوص وقتی بحرانی است که عایق با قیر داغ به کف بام متصل شود. از طرف دیگر باید توجه داشت که این عایق‌ها ارزان نیستند.


 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :