تبلیغات
افزودنی بتن - آشنایی با رنگ نما

افزودنی بتن

روان کننده و فوق روان کننده بتن، ضد یخ بتن، چسب و ترمیم کننده بتن

آشنایی با رنگ نما

پنجشنبه 7 بهمن 1395 ساعت 09:14 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )
امروزه در نقاط مختلف جهان حرف از تنوع و زیبایی می باشد. این زیبایی ها می تواند به اشخاصی که در جامعه زندگی می کنند تا خانه هایی که در آن هستند بر می گردد. عواملی که می تواند در زیبایی و تنوع یک خانه اثر گذار باشد به داخل و خارج خانه مرتبط است و حالا ما امروز می خواهیم کمی بیشتر راجع به نمای بیرونی ساختمان صحبت کنیم. استفاده از رنگ نماها در نمای بیرونی ساختمان بسیار تاثیر گذار بوده و می تواند ساختمان شما را با دیگر ساختمان ها متفاوت کند.طرح های تاریخی ، که مثل زمینه فرهنگی اجتماعی جامعه و ساختارهای سنتی و طبیعی مربوط به ساختمانها ، به علاوه برای خانه های همگانی، و داشتن خانه های چندطبقه ، پارامترهای دیگری از قبیل ، ناحیه مربوط به طرح ، تعداد و مکان ساختمانها ،ساختمانهای گروهی ، توزیع ساختمانها در گروه ها بر انتخاب ترکیب رنگ اصلی تاثیر می گذارد.

اشنایی با رنگ نما

کاربرد رنگ ها

رنگ ها و ویژگی های معماری نمای ساختمان ها از فاکتور های بسیار مهم و اصلی در مورد ظاهر شهرها است.جالب است این را بدانید که زمانی که شهر با توجه به جنبه ها و چشم اندازهای متفاوت مورد ارزیابی قرار می گیرد. اولین تصور از ساختار هندسی و رنگ نمای ساختمان ها حاصل می شود.ساختار مربوط به رنگ نمای ساختمان باید قطب های مربوط به ساختمان ها و ناحیه مورد نظر را انعکاس کند. شاخص های معماری ساختمانها نقش بسیار مهمی را در ایجاد موارد خاص زیستگاه ها ایجاد می کنند. به منظور ایفای یک محیط زیست تاثیر گذار و جذاب ، ساختمان ها باید با یکدیگر هماهنگ باشند و با محیط اطراف نیز هماهنگ باشند .

اشنایی با رنگ نما

قابل توجه است که رنگ نمای ساختمان یکی از بخش های جدا ناپذیر معماری و یکی از شاخص های مهم برای درست کردن محیط طراحی معنادار، مشخص و قابل تفاوت می باشد.بااستفاده از عکس العملها و تاثیر رنگ ها در این امکان می توان استفاده خوبی کرد که به ساختمانی تاکید می کند تا یک تعریف کلی ارائه دهد و در این حالت بعضی از مشکلات ساختاری را می توانند محو کنند.


 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :