تبلیغات
افزودنی بتن - اپوکسی را بشناسید

افزودنی بتن

روان کننده و فوق روان کننده بتن، ضد یخ بتن، چسب و ترمیم کننده بتن

اپوکسی را بشناسید

چهارشنبه 6 بهمن 1395 ساعت 10:32 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی حسینی | ( نظرات )

اگر شما هم می خواهید خانه یا پارکینگ شکیلی داشته باشید از کفپوش های اپوکسی استفاده کنید. ایین نوع کف پوش ها از خواص خوبی بر خوردار هستند و اجرای آنها بسیار به صرفه میباشد. از جمله موارد خوب این کف پوش ها می توان عمر بالای این محصول بر شمارد.مواد اپوکسی بسیار محکم بوده و از موارد استفاده آنها اتاق های فرمان نیروگاه ها ، پارکینگ ها و حتی در کارخانجات صنایع سبک ضخامت های کم تا صنایع سنگین ضخامت های زیاد از آنها استفاده می شود . کفپوش اپوکسی ورنی قابل مصرف بر روی کف سالن ها و مخازن صنایع صنعتی و کارخانجات دارویی و … ، کاملا شفاف و ترنسپارنت ، دارای مقاومت اسیدی و قلیایی بالا ، عدم تغییر در مواد شیمیایی ، دارای مقاومت سایشی و فشاری بسیار خوب.

اپوکسی را بشناسیدخواص مهم اپوکسی

محدودیت های استفاده از اپوکسی ها تا دمای 80+ درجه سانتی گراد و مواد شیمیایی با PH های خیلی بالا و خیلی پایین می باشد. روکش خود تراز اپوکسی در برابر مواد شیمیایی ، سایش ناشی از تردد افراد و وسایل نقلیه سبک صنعتی مقاوم است و با فام های متفاوت و شفاف به زیبایی محیط می افزایند. این روکش ها در آزمایشگاهها، بیمارستانها، کارخانه های تولید مواد غذایی و انبار ها کاربرد دارند . کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک به کفپوش ضد جرقه نیز معروف است که به دلیل اینکه فرمول آن بر ساختار رزین اپوکسی و سخت کننده به همراه افزودنی های دیگر است امکان جا به جایی جریان الکتریسیته ساکن را دارد.

اپوکسی را بشناسید

با داشتن مقاومت های شیمیایی خوب و سطحی صیقلی این محصول برای انواع کارخانجات تولیدی مواد غذایی مناسب بوده و با استفاده از ان سطحی بهداشتی که به آسانی بتوان از آن نگهداری کرد را بدست خواهیم آورد. از این کفپوش برای اماکن ورزشی و مکان هایی که با مقاوت مکانیکی و شیمیایی معمولی است استفاده می شود.کفپوش اپوکسی بر خلاف اسید این نوع کفپوش را به دلیل مزایای مکانیکی و شیمیایی که دارد برای محل هایی که با مواد شیمیایی ، بنزین ، گازویل ، روغن و غیره ارتباط دارند استفاده می کنند. بر روی کف سالن ها و مخازن ، فاضلاب های صنعتی جهت کارخانجات صنعتی که در معرض اسید های قوی قرار دارندو مقاومت اسیدی و قلیایی بسیار بالایی را داراست که خود یک امتیاز است.

مرتبط با: اپوکسی ,

 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :